Home
Warriors For Health
Wie ben ik?
Geschiedenis
Gezondheidsnieuws
Onderzoeken
Oorzaken/Preventie
Food for Thought
Gezonde voeding
Kruiden-Specerijen
Gezonde recepten
Natuurlijk mooi
Gezondheidswinkel
Nieuwsbrief archief
Boeken en DVD's
Filmpjes
Lezingen
Ander nieuws
links
Contact
Forum
Gastenboek
Fotoalbum
Disclaimer

De verkiezingen van woensdag 9 juni 2010. 


De verkiezingen van 9 juni bieden een uitstekende gelegenheid om het vraagstuk natuurlijke gezondheid onder de aandacht van de volksvertegenwoordigers te brengen. 

U zou contact op kunnen nemen met de kandidaten in uw regio en hen kunnen vragen naar hun plannen om de vrijheid van keuze voor natuurlijke gezondheidszorg te ondersteunen en bevorderen. 


Wij willen u aanmoedigen om verkiezingskandidaten te informeren over het boek 'Nazi wortels van de "Brusselse EU' en hen ertoe te bewegen een keuze te maken: ze kunnen hun ogen sluiten voor de waarheid en daarmee
de overname van Europa door een dictatuur voor de belangen van het bedrijfsleven ondersteunen, of ze kunnen iets doen om de democratie, de gezondheid, het leven en de belangen van miljoenen mensen te beschermen. Wij vinden dat de
keuze die ze maken met betrekking tot deze zaken de belangrijkste beslissing van hun politieke carrière zal zijn. 

Wij geven, als voorbeeld, twee vragen die men kan stellen aan de verkiezingskandidaten:

1.
De Europese Commissie bereidt momenteel voorstellen over maximumdoseringen van vitaminen en mineralen in voedingssupplementen voor.

Ik gebruik al jaren probleemloos voedingssupplementen met hogere vitaminegehaltes dan de toegestane RDA waarde en heb daarvan enorm veel voordeel gehad voor mijn gezondheid.

Bij deze verkiezing, zal ik alleen stemmen voor een kandidaat die garandeert dat hij of zij zal instaan voor mijn recht op vrije keuze voor natuurlijke gezondheid en dit recht zal verdedigen. 

Wat bent u van plan te doen voor het waarborgen van natuurlijke vormen van gezondheidszorg en mijn vrijheid van keuze, als u gekozen wordt? 

Wat gaat u doen om te waarborgen dat de voorstellen van de Europese Commissie voor maximumdoseringen aan vitaminen en mineralen in voedingssupplementen niet zullen worden geaccepteerd?

2. Ik was geschokt toen ik onlangs hoorde dat de belangrijkste architecten van de Europese Unie werden gerekruteerd uit dezelfde technocraten die al eerder plannen hadden voor een naoorlogs Europa onder de controle van de nazi's
(
http://www.relay-of-life.org).

Walter Hallstein bijvoorbeeld, de eerste voorzitter van de Europese Commissie, heeft bekend lid te zijn geweest van naziorganisaties en te hebben gepleit voor het opleggen van de Neurenberger rassenwetten in door Nazi's bezette landen. 

In het licht van deze feiten, is het niet verwonderlijk dat het on-democratische karakter van de Europese Unie en haar ongekozen uitvoerend orgaan, de Europese Commissie, veel op de beoogde naoorlogse plannen van de nazi's lijkt. 

U heeft mogelijk nooit eerder informatie gehad over deze feiten. Maar nu u over deze informatie beschikt, wil ik aan u vragen wat u van plan bent om te doen om mij en miljoenen andere mensen in heel Europa te helpen bij het afwijzen van de on-democratische Europese Commissie en om de democratie, de gezondheid en de belangen van miljoenen mensen te beschermen?

 

Wij wensen u allen veel inzicht toe voor de komende verkiezingen en breng zoveel mogelijk mensen op de hoogte van het belang van een juiste keuze.

 

Top
©Warriors For Health - FreePeopleAgency  | lizzy@warriorsforhealth.com